Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Pretensioonid & tagastusõigus

Tellija õigus tellitud tooteid vahetada
Tellijal on õigus vahetada tellitud tooteid suuruse mittesobivuse tõttu sobiva suurusega sama värvi sama kaubaartikli vastu. Vahetuskauba postiteenuse eest tasub Tellija.

Tellija õigus tellimusest taganeda
Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale (VÕS § 56 lg 1). Tagastatud kaup peab olema kasutamata ning samasuguses vormis ja pakendis, kui selle müümise hetkel. Tagastatav kaup tuleb pakkida postipakendisse, st. toote müügipakendil ei tohi olla mingeid postikleebiseid ega etikette. Tagastatava kauba postiteenuse eest tasub Tellija.

EXIT SPORT tagastab Tellijale tellimuse eest tasutud maksed Tellija poolt osundatavale pangaarvele 30 päeva jooksul alates tagastatud kauba kättesaamisest EXIT SPORT poolt (VÕS § 56 lg 3). Postikulu ei tagastata.
EXIT SPORT rõhutab, et tagasimaksete laekumine Tellija arvele võib viibida, kuna see sõltub pankadevaheliste ülekannete toimumise ajast. Kahjuks ei ole EXIT SPORT võimeline seda protsessi mõjutama.
Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri tellimus@exitsport.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse.

Garantiitingimused & pretensioonid
EXIT SPORT annab kõikidele tema poolt müüdavatele kaupadele seaduses sätestatud ulatuses ja kehtivusega müügigarantii, mis kehtib Eesti Vabariigi territooriumil ning millest tulenevate õiguste kasutamiseks tuleb pöörduda EXIT SPORT poole, saates e-kiri aadressile tellimus@exitsport.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning pretensioonid.

Puuduste esinemisel on tellijal õigus nõuda kauba tasuta parandamist. Kui puudust ei õnnestu vaatamata korduvale parandamisele kõrvaldada, on Tellijal õigus nõuda kauba vahetamist. Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on Tellijal õigus Lepingust taganeda. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest. Garantiist tulenevate Tellija õiguste realiseerimise eelduseks on tellitud kaubaga kaasas oleva originaalarve olemasolu. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Tellijal ka muud seadusest tulenevad õigused.

Tooted tuleb tagastada aadressil
A&A Develop OÜ / Exit Sport
Laki 30
12915, Tallinn
Tel. 6419 099

või

Itella/SmartPost
Pakiautomaadi asukoht: Tallinna Mustika Prisma
Telefon: 5652223

või

Omniva
Pakiautomaadi asukoht: Tallinna Mustika Prisma
Telefon: 5652223