Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Flow PRO

Uue generatsiooni vibromassaži aparaat!

Sportlastele, personaaltreeneritele, füsioterapeutidele ja teistele, kes soovivad taastada lihastunnetust väsimusest.

Võimas

Ultravaikne - 60-65 db

Pikk tööaeg - 3200 mah

Tootekood: flow_pro
Kaubamärk: FLOWSPORTSTECH
Laoseis: Laos
319,20 €
399,00 €
  • Flow PRO on tipptasemel kaasaskantav, kauakestev ja võimas vibroteraapia seade, mis annab teile intensiivse sügava spordimassaaži igal ajal ja igal pool.
  • Kerge, kuid samas vastupidav ... ilma juhtmeteta, ilma kaabliteta. Kaasaskantav käsiseade - ergonoomiliselt loodud maksimaalse mugavuse jaoks, ilma et see oleks raske.
  • Kauakestev aku kogu päevaks. Kasutades uusimat liitiumioonakude tehnoloogiat, on Flow tööaeg 5–6 tundi ja laadimisaeg vaid 4 tundi.

FLOW pead

 

Super Soft: paindlik ja andestav suurema pindalaga lihasrühmade, näiteks reielihaste, trapetslihase, tuhralihaste ja nelipealihaste raviks.

Soft: madala löögipeaga koht kasutamiseks pehmete või kondiste alade ümbruses, see on andestav summutamine, mis tähendab, et seda saab kasutada kogu kehas isegi kõige väsinud olekus.

Medium: valmistatud suletud rakuga PU-vahtplastist, see andestav, poorideta ja hügieeniline pea sobib suurepäraselt kogu keha kasutamiseks ja tundlikumates piirkondades.

Wide: Disainitud kuju ja tugevus, et lõdvestada piimhappest täitunud lihaseid ja soodustada lümfidrenaaži kraapimise ja lõdvestamise abil.

Fork: sobib suurepäraselt selgroo, kaela alaosa ja Achilleuse kõõluse jaoks koos peamiste lihasrühmadega nagu sääremarjad ja nelipealihased.

Bullet: selle väikse läbimõõduga pea sobib ideaalselt lihaste valupunktidele fokuseerimiseks; valupunktide täpseks määramiseks ja nende kõrvaldamiseks.

Hammer: Kõigi tegevuste tugitala on haamer, mis on mõeldud üldiseks kehahoolduseks ja suurematele lihasrühmadele.